Milí zákazníci, všechny objednávky učiněné po 10.9. budou odeslány 25.9. 2023. Moc děkuji za pochopení. Přeji krásné dny! M.

Navěky duší slon

Navěky duší slon je milá pohádková knížka, která vznikla proto, aby potěšila na duši nejen děti, ale i dospělé. Jejím velkým úkolem je alespoň na chvilku spojit jejich dva světy v jeden jediný.

Příběh vypráví malý brouček, který si našel svůj nový domov ve vráskách sloní kůže.

Velkým tématem knížky je láska, kamarádství, dobrota lidí i slonů, ale také strach a nepřetržitý tok myšlenek, co se tváří jako ta nejopravdovější realita.

370 Kč
Skladem

Kniha se svou velikostí podobá rozměrům A5. Má poctivé tvrdé desky, šitou vazbu a skutečně pevné listy, aby vydržela i sté čtení nebo zvědavé dětské ručičky. 

A uvnitř se skrývá spousta akvarelových ilustrací, které k mému překvapení fascinují jak ty úplně nejmenší, tak ty úplně nejstarší.  

  • pevné desky
  • šitá vazba
  • rozměry: 19x14 cm
  • počet stran: 112
  • počet akvarelových ilustrací: 26


Před vydáním knížky jsem počítala s tím, že se hodí pro děti zhruba od 6 let a rodiče nebo dospělé, kteří mají rádi fantazii a malá velká moudra o životě. Knížka si ale našla domov i u novorozenců a batolat, čtyřletí knížku berou stále znovu do ruky, třináctiletým i třicetiletým se líbila.

A tak to rozhodnutí pro koho knihu pořídit, nechám s dovolením na vás. 

  

Slova od čtenářů, která mě zahřála u srdce:  

“V knize je tolik mouder, tolik obyčejných, ale zároveň tak opravdových věcí. Je laskavá…. a miluji  čtení mezi řádky. Ilustrace jsou úchvatné.”  

 

“Musím vám napsat, že hezčí knížku jsem dlouho v ruce neměla. Úplně mě okouzlila a ty ilustrace,  nemám ani slov… dnes mi to rozsvítilo den.”  

 

“Já věděla hned od začátku, že se mi to bude líbit. A tolik slov se mnou tak moc 'rezonuje'. Prostě myšlenky a poselství jsou jasná. Budete psát další?”  

 

“Knížka je pro všechny věkové kategorie. Syn je z obrázků nadšený.  Pořád ukazuje, že chce prohlížet ještě.”  

 

“Knihu už jsme se ženou přečetli a musím vám napsat, že se dílo po všech stránkách podařilo na  jedničku. Dokonce u někoho na závěr četby došlo i na slzy dojetí, což je pochvala nejvyšší.”  

 

“Kniha byla tak opravdově upřímná, s nádhernými ilustracemi.. a těmi listy z kvalitního papíru se s  radostí otáčelo.” 

 

“Moc vám děkuji za to, co děláte. Navěky duší slon je vlastně taková moje mantra, o které jsem ani  nevěděla, ale jak jsem ji viděla, bylo to jasné.”

Kód Kód: 1
Kategorie: Knížky
Zpět do obchodu