Navěky duší slon

Navěky duší slon je milá pohádková knížka, která vznikla proto, aby potěšila na duši nejen děti, ale i dospělé. Jejím velkým úkolem je alespoň na chvilku spojit jejich dva světy v jeden jediný.

Příběh vypráví malý brouček, který si našel svůj nový domov ve vráskách sloní kůže.

Velkým tématem knížky je láska, kamarádství, dobrota lidí i slonů, ale také strach a nepřetržitý tok myšlenek, co se tváří jako ta nejopravdovější realita.

370 Kč
Skladem

Kniha se svou velikostí podobá rozměrům A5. Má poctivé tvrdé desky, šitou vazbu a skutečně pevné listy, aby vydržela i sté čtení nebo zvědavé dětské ručičky. 

A uvnitř se skrývá spousta akvarelových ilustrací, které k mému překvapení fascinují jak ty úplně nejmenší, tak ty úplně nejstarší.  

  • pevné desky
  • šitá vazba
  • rozměry: 19x14 cm
  • počet stran: 112
  • počet akvarelových ilustrací: 26


Před vydáním knížky jsem počítala s tím, že se hodí pro děti zhruba od 6 let a rodiče nebo dospělé, kteří mají rádi fantazii a malá velká moudra o životě. Knížka si ale našla domov i u novorozenců a batolat, čtyřletí knížku berou stále znovu do ruky, třináctiletým i třicetiletým se líbila.

A tak to rozhodnutí pro koho knihu pořídit, nechám s dovolením na vás. 

  

Slova od čtenářů, která mě zahřála u srdce:  

“V knize je tolik mouder, tolik obyčejných, ale zároveň tak opravdových věcí. Je laskavá…. a miluji  čtení mezi řádky. Ilustrace jsou úchvatné.”  

 

“Musím vám napsat, že hezčí knížku jsem dlouho v ruce neměla. Úplně mě okouzlila a ty ilustrace,  nemám ani slov… dnes mi to rozsvítilo den.”  

 

“Já věděla hned od začátku, že se mi to bude líbit. A tolik slov se mnou tak moc 'rezonuje'. Prostě myšlenky a poselství jsou jasná. Budete psát další?”  

 

“Knížka je pro všechny věkové kategorie. Syn je z obrázků nadšený.  Pořád ukazuje, že chce prohlížet ještě.”  

 

“Knihu už jsme se ženou přečetli a musím vám napsat, že se dílo po všech stránkách podařilo na  jedničku. Dokonce u někoho na závěr četby došlo i na slzy dojetí, což je pochvala nejvyšší.”  

 

“Kniha byla tak opravdově upřímná, s nádhernými ilustracemi.. a těmi listy z kvalitního papíru se s  radostí otáčelo.” 

 

“Moc vám děkuji za to, co děláte. Navěky duší slon je vlastně taková moje mantra, o které jsem ani  nevěděla, ale jak jsem ji viděla, bylo to jasné.”

Kód Kód: 1
Kategorie: Knížky
Zpět do obchodu