Nová knížka je právě v tisku! ♥ A vy si ji nyní můžete pořídit s dárečkem v podobě pohledu s něžnou ilustrací zdarma. Bude to liška nebo slůňata?

Zdálo se mi o slonech

JIŽ BRZY!

Tato sloní knížka je především o víře. Ne té rozumové, ale té srdeční. Té, o které vím, že jsme schopní a z které vznikají nádherné věci.

Je pro děti i pro dospělé. Pro ty, co věří v zázraky, i pro ty, co nevěří.

Zdálo se mi o slonech volně navazuje na pohádkovou knihu Navěky duší slon, která končí návratem domů a velkou touhou slůňat poznat děti.

Právě tam nový příběh začíná. Na pozadí velké změny a neznáma se rodí velké přátelství.

390 Kč
Na dotaz

Knížka je právě v tisku! 
Můžete si ji ale zakoupit již nyní, navíc s milým dárečkem v podobě autorského pohledu s akvarelovou ilustrací. Vybrat si můžete mezi liškou a sloníky (prosím do poznámek). Platí do spuštění oficiálního prodeje.

Prosím vemte na vědomí, že pokud si s novou knihou objednáte i další produkty, vše dorazí najednou začátkem července 2022.


Kdo četl mou první knížku, ví, že je psaná tak, že v sobě má příběh a že v sobě má poselství, zkrátka pro každého něco. A pokud jste první nečetli, můžete začít klidně u téhle.

  • pevné desky
  • šitá vazba
  • plakátově silné listy
  • rozměry: 16x18 cm
  • počet akvarelových ilustrací: 30
  • počet stran: 128

 

 

To, že máma s tátou jezdí v létě pomáhat slonům v džungli je normální. To, že museli odjet pár týdnů před Vánoci bylo poprvé. Stalo se totiž něco moc divného.

Zamrzla tam zem a napadl sníh. Oliver, můj mladší bráška, mě prosil, abychom jeli s nimi. A já mu nedokázala říct ne.

Oliver slony miloval dávno předtím, než je potkal. Ale moje láska k nim se zvětšovala kousek po kousku. Se slony po boku jsme zažili spoustu neuvěřitelných dobrodružství. A i když mi nedává smysl nic z toho, co se tehdy stalo, stalo se to. A všechno je to popsáno v téhle knížce.

Stačí ji otevřít.

Navždy s láskou,
Lily

Kód Kód: 177
Kategorie: Knížky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení