Zdálo se mi o slonech

Tato sloní knížka je především o víře. Ne té rozumové, ale té srdeční. Té, o které vím, že jsme schopní a z které vznikají nádherné věci.

Je pro děti i pro dospělé. Pro ty, co věří v zázraky, i pro ty, co nevěří.

Zdálo se mi o slonech volně navazuje na pohádkovou knihu Navěky duší slon, která končí návratem domů a velkou touhou slůňat poznat děti.

Právě tam nový příběh začíná. Na pozadí velké změny a neznáma se rodí velké přátelství.

390 Kč
Skladem

Kdo četl mou první knížku, ví, že je psaná tak, že v sobě má příběh a že v sobě má poselství, zkrátka pro každého něco. A pokud jste první nečetli, můžete začít klidně u téhle.

  • pevné desky
  • šitá vazba
  • plakátově silné listy
  • rozměry: 16x18 cm
  • počet akvarelových ilustrací: 30
  • počet stran: 128

 

 

To, že máma s tátou jezdí v létě pomáhat slonům v džungli je normální. To, že museli odjet pár týdnů před Vánoci bylo poprvé. Stalo se totiž něco moc divného.

Zamrzla tam zem a napadl sníh. Oliver, můj mladší bráška, mě prosil, abychom jeli s nimi. A já mu nedokázala říct ne.

Oliver slony miloval dávno předtím, než je potkal. Ale moje láska k nim se zvětšovala kousek po kousku. Se slony po boku jsme zažili spoustu neuvěřitelných dobrodružství. A i když mi nedává smysl nic z toho, co se tehdy stalo, stalo se to. A všechno je to popsáno v téhle knížce.

Stačí ji otevřít.

Navždy s láskou,
Lily

 

 

Slova od čtenářů, která mě zahřála u srdce: 

 

Knihu jsme s velkým dojetím dočetli a už teď je mi po Vašich příbězích smutno. Vaše knihy jsou opravdu krásné, poetické, je v nich něco dětsky opravdového, vždy pohladí na duši.

 

“Ve vašich knihách jsou ukrytá velká moudra pro osobní růst, nejen dětí. Moc se mi líbilo, že je můžu dětem pohádkovou formou předávat a povídat si s nimi o tom, jak zvládat různé životní situace.”

 

“Obě knížky jsou milé, klidné i dojemné a ilustrace jsou přenádherné. Děkuji za ně.”

 

Sama stojím před nelehkým rozhodováním a velkými životními změnami a knížka mi dala naději a taky víru v to, že to všechno dopadne tak jak má. I když taky vím, že ať se rozhodnu jakkoliv, čeká mě na té cestě trochu toho smutného i radostného…. 

 

“Kniha je i pro dospělé. Mně je šedesát a moc se mi líbila. Rozhodně pište dál!”  

 

“Jsme zatím v půlce knihy, ale vždy se večer těším na společně strávené chvilky s dětmi. Je to takové milé pohlazení na duši před spaním.”

 

Synovi se knížka moc líbila, ale myslím, že některá skrytá poselství jsem pochopila spíš já než on. Takže to není “jen” dětská knížka.

 

“Kouzelné a láskyplné ilustrace, které nádherně doplňují příběh.”

 

“Líbí se mi, že můžu knížku předčítat půlročnímu prckovi a ani trošku se u ní nenudím. Už ji čteme napodruhé a objevuji zase nové věci.”

 

“Koupila jsem nejprve druhý díl, ale vůbec to nevadilo. Přečetla jsem jedním dechem, i když dítě jsem už jen duší. Bylo to kouzelné, takové vytržení z běžného života.”

 

 

 

Kód Kód: 177
Kategorie: Knížky
Zpět do obchodu